X
تبلیغات
کنکوری ها بخوانند !!!

مشاوره و برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور ( تلفن تماس 09126335186)

کنکوری ها بخوانند !!!

کنکوری ها بخوانند !!!
سلام دوست عزیز ، امیدوارم شاد ،موفق و پرانرزی باشی 

در این یادداشت می خواهم در باره چند مشکل اساسی که اغلب دانش آموزان و دانشجویان دارند با شما صحبت کنم . و به احتمال زیاد مشکل تو هم باشند. (لطفا تا انتها این مقاله رابخوانید ، چون یقین دارم که خیییییییییلی به دردت می خوره!!! 

کسانی که به نحوی با تحصیل و درس خواندن ارتباط دارند ، از دانش آموزان ابتدایی گرفته تا دانشجویان دانشگاهها ، همه دارای یک دغدغه اساسی می باشند . این دغدغه و نگرانی همان چگونه درس خواندن وافزایش بهره وری از زمان مطالعه می باشد .
اغلب با خانواده هایی روبرو می شویم که بیان می کنند ، فرزندم خیلی درس می خواند اما نتیجه لازم را نمی گیرد . 
 

مشکل چگونه درس خواندن، زمانی که حجم دروس زیاد می شود مخصوصا دوران آمادگی برای کنکور به حداکثر مقدار خود می رسد . در مواجهه با این مشکل ، همه به دانش آموز می گویند "درس بخوانید " اما هیچکس به آنها نمی گویند که چگونه بخوانید.
متاسفانه در مدارس ما فقط به تدریس دروس پرداخته می شود و حتی اشاره ای به نحوه مطالعه نمی شود و یا اگر هم صحبتی توسط دبیر صورت گیرد بر اساس تجربیات خود او خواهد بود و نمی تواند یک طرح جامع باشد .
برای حل این مشکل و مشکلات نظیر آن چه باید کرد ؟

مسلماً قدم اول در این راه خواستن وهدفمند بودن است ، پس از آن باید با پشت کار و اراده و پیگیری روز افزون به همراه برنامه ریزی دقیق حرکت نمود . در این حرکت داشتن مشاور خوب و با تجربه می تواند روند حرکت را بهبود بخشد . 
لذا توجه و شناخت تمامی عوامل موثر در کنکور یکی از مهمترین ارکان آماده سازی داوطلبان است که توجه دقیق به این عوامل میتواند موفقیت شما را تا حد زیادی تضمین کندبه همین منظور برای اولین بار در ایران پکیج آموزشی و مشاوره ای اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات (توسط استاد محی الدین ظاهری ) با مجوز رسمی و تائیدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تیراژ محدودی منتشر شد تا شما نیز همانند هزاران جوان کنکوری با کمترین هزینه بتوانید به آرزوی تحصیلی خود برسیدروشهائی که در مجموعه اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات ارائه شده است ، شامل روشهای اصیل و تکنیک های کاربردی است که از میان انبوی از مطالعات و پژوهش ها در زمینه کنکور و روانشناسی و بر اساس تجربه شخصی مولف بر روی هزاران داوطلب و رتبه های مختلف کنکور کشف شده است.
مباحث این پک آموزشی و مشاوره ای شامل :

-روش صحیح برنامه ریزی درسی و مدیریت زمان به همراه برنامه ریزی خود کنترل  

-شیوه علمی مطالعه و طریقه یادگیری صحیح ، سریع و آسان مطالب درسی بدون کمترین فراموشی  

-تکنیک های علمی تند خوانی و افزایش سرعت مطالعه و یادگیری حداقل پنج برابر وضعیت فعلی

 -تکنیک های صحیح تست زنی (کشف نکات انحرافی و دام های تستی طراحان و افزایش سرعت تست زنی)

-روش های علمی خلاصه نویسی دروس عمومی و اختصاصی (یک مبحث سی صفحه ای فیزیک و یا عربی را در یک صفحه خلاصه کنید (  

-تکنیک های روانشناختی رفع استرس و اضطراب و ترس از امتحان (به راحتی با لیحظه های ناخوشایند و بی قراری مبارزه نمائید)  

-تکنیک های ارتقا رتبه و تراز و نحوه آمادگی در آزمون های آزمایشی  

-شیوه مطالعه و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور

-معرفی رشته های دانشگاهی به همراه دورنمای شغلی و وضعیت ادامه تحصیل  

-راهنمای دقیق انتخاب رشته کنکورسراسری و دانشگاه آزاد به همراه تراز خام برای قبولی در رشته های مختلف

-----------------------          ------------------------------       ---------------- 

مزایای پکیج اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات  

-مشکلات اساسی یادگیری و یاد آوری مانند استرس آزمون ، اضطراب ، و استرس آزمون ، ظعف حافظه ، یاس و ناامیدی شما رفع میشود .  

-دقت و سرعت شما در پاسخ به تست ها افزایش میابد و با شیوه های علمی و روانشناختی تست زدن آشنا میشوید.  

-بر اساس منحنی یاد گیری و فراموشی مغز ، یاد میگیرید که مطالبی را که میخوانید چگونه صد در صد مطالب از نظر تستی تا روز کنکور در حافظه باقی بماند .  

-رهائی از بی علاقه گی و تنبلی به درسها ، بی حوصله گی ، خستگی زود هنگام از مطالعه ، خواب آلودگی در عین مطالعه ، حواس پرتی و ...  

-اشتیاق و علاقه بسیار زیاد به پاسخگوئی به تستها و همچنین مطاله بیشتر و موثر ایجاد میشود و شما به تعریف و دیدگاه جدیدی از یادگیری ، تفکر پاسخگوئی و مطالعه خواهید رسید.

-حتی بعد از سالها ترک تحصیل هم میتوانید درس خواندن را شروع کنید و در کنکور قبول شوید.

نحوه خرید پکیج اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات 


علاقمندان در سراسر کشور میتوانند مبلغ 70 هزار تومان بابت هزینه (کتابها و سی دی ها )

به حساب عابر بانک   0334300121502  بانک سپه بنام آقای پیرایش

واریز نموده قابل پرداخت در کلیه شعب بانک سپه سراسر کشور و شماره فیش بانکی را همراه با آدرس خود تلفنی اطلاع دهید تا بلافاصله مجموعه فوق برایتان ارسال گردد.

تلفن : 09126335186 - 091248808 - 09126185933 

آدرس جدید فروشگاه مرکزی : تهران خیابان ملاصدرا خیابان شیراز شمالی میدان شیراز پلاک
224


آیرین زمانی :
 
 

من تمامی روش های موجود در زمینه مطالعه و تمرکز فکر و برنامه ریزی درسی خیلی از اساتید را امتحان کردم ولی در کنکورهای آزمایشی همچنان جزوه نفرات آخر بودم و پشتیبانم می گفت هرگز سال اول قبول نخواهی شد تا اینکه در اوج ناامیدی 2ماه مانده به کنکور با راهنمایی صحیح یکی از معلم هایم با استاد ظاهری آشنا شدم و با برنامه ریزی منظم روزانه ای که ایشان برایم تنظیم کرد آنچنان اوج گرفتم که در انتخاب های اولم در آزمون سراسری آرزوهای تمام دوران تحصیلم پذیرفته شدم و هم اکنون دانشجوی دانشگاه سراسری می باشم. 

کبری درستی :  

بعد از قبول نشدن در کنکور85 در حالی که افکار منفی و مخرب توان درس خواندن را از من گرفته بود و وحشتناک تر از کابوس بود و امیدی به قبولی در سال بعد نداشتم ولی با استفاده از تکنیک های مجموعه اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات و برنامه ریزی درسی آقای ظاهری از سردرگمی نجات پیدا کردم و یک سال پشت کنکور ماندنم تبدیل به بهترین سال زندگی ام شد و در رشته مورد علاقه ام روان شناسی بالینی علامه طباطبایی تهران قبول شدم. 

سیاوش نصیرزاده : 

 قبل از آموختن تکنیک های اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات درس خواندن به نظرم خیلی مشکل می رسید و امتحان برایم همچون غول وحشتناکی بود ولی الان اینطور نیست.  

سارا شرفی:  

مجموعه اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات اصلی ترین عامل موفقیت در قبولی  من بود. شاید این جمله در نظر شما خیلی اغراق آمیز باشد!!!به شما حق می دهم که تعجب کنید چون وقتی خودم اولین بار این جمله را از زبان خانم نسرین رضازاده رتبه 27کنکور سراسری 87 خواندم خیلی تعجب کردم و ...  

من در یکی از شهرستانهای محروم کرمانشاه(صحنه)زندگی می کردم و هیچ امکانات آموزشی خاصی در این شهر وجود نداشت و من مصمم بودم که در رشته های برتر مهندسی قبول شوم .در کنکورهای آزمایشی سنجش شرکت می کردم ولی رتبه های که در آزمون آزمایشی می آوردم با رشته مورد علاقه ام خیلی فاصله داشت .تا اینکه یک روز مادرم  بطور اتفاقی برشوری را می بیند که در آن مطالب جالب و تعجب آوری نوشته شده بود. بله نام استاد ظاهری در برشور توجه مرا به خود جلب کرد کسی که توانسته بود خیلی از بچه ها را حتی با داشتن پایه ی ضعیف رتبه برتر کنکور نماید.استاد ظاهری در آن برشور نوشته بود((برای موفقیت کافی است یک قدم از دیگران جلوتر باشید!))تصمیم گرفتم با ایشان تماس بگیرم ،در شک و تردید بودم آیا تماس بگیرم یا نگیرم و چه خوب شد که تماس گرفتم و نقطه آغاز راه از همین جا بود .  

حرفهای ایشان به من امید داد اینکه من می توانم و من خدایم را شکر کردم که چنین کمک بزرگی به من کرد که ایشان را در سر راه موفقیتم قرار داد تا من به هدفم برسم و این جمله را به من ثابت کرد که ((برای موفقیت کافی است یک قدم از دیگران جلوتر باشید!))من بلافاصله یک روز بعد از گفتگو با استاد ظاهری، پکیج اسرار موفقیت را خریداری کردم و با استفاده از تکنیک های پکیج اسرار موفقیت و برنامه ریزی که استادظاهری بصورت فردی و هفتگی برایم تدوین می کرد توانستم با شور و اشتیاق فراوان و از همه مهمتر با کیفیت عالی کمیت مطالعه ام را بالا ببرم .و دانشجوی رشته مهندسی پزشکی با رتبه زیر 1000شوم.و در همین جا با افتخار همانند خانم رضازادهاعلام می کنم که مجموعه اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات و برنامه ریزی فرد به فرد آقای ظاهری اصلی ترین عامل موفقیت در قبولی من بود. 

نرجس مقدس : 

با استفاده از مجموعه اسرار موفقیت در کنکور و امتحانات یاد گرفتم به جای تشریحی خواندن ، درسها را مفهومی و تستی بخوانم تا در روز کنکور با تسلط کامل تست بزنم و CD تکنیک های تمرکز فکر که آقای ظاهری برایم ارسال کرده بود باعث شد هنگام مطالعه تمرکز فکرم عالی شود و از درس خواندن لذت ببرم و از همه مهمتر برنامه ریزی منظم آقای ظاهری بود که باعث می شد وقت کشی را کنار بگذارم و براساس برنامه ریزی ایشان بتوانم در کنکورهای آزمایشی قلم چی ترازهای خوبی بیاورم و در شهر همیشه نفر اول یا دوم باشم . و در رشته مورد علاقه ام (مهندسی ایمنی دانشگاه صنعت نفت ) در کنکور سراسری 89 قبول شوم.   

سحر نوشاد دیلمی رتبه 93 کنکور سراسری :  

من از خواندن نکات درسی این بسته آموزشی بسیار لذت می بردم {خصوصا جزوه ادبیات و سی دی گسسته و دیفرانسیل}خیلی به من کمک کردند.به نظر من می توان فقط با استفاده از این جزوات و سی دی های آقای ظاهری در کنکور بدون هزینه های دیگر به رتبه زیر 500 رسید. 

تبریک ویژه استاد ظاهری به 

آقایان سید محمد روشن پویا افضلی- علی صابتی حسین خردمند- آرش زنگنه- مجتبی نوری حامد عبادی  و خانم ها نرگس میرعظیمی مهسا اکبرزاده- مینا قلی پور سحرآیتی شیوا صابتی فتانه قاسم زاده سپیده زندی نرجس مقدس سارا شرفی نسرین فرقانی که همگی آنها با استفاده از برنامه ریزی درسی آقای ظاهری توانستند در بهترین دانشگاههای سراسری در رشته های پزشکی پلیمر- مهندسی عمران مهندسی صنایع دندانپزشکی مهندسی پزشکی کامپیوتر نرم افزار تغذیه علوم صنایع غذایی گرافیک حقوق مهندسی معماری قبول شوند. 


برچسب‌ها: کنکوری ها بخوانند !!!.برنامه ریزی درسی . برنامه ریزی برای کنکور 90. برنامه ریزی برای کنکور 91 . برنامه ریزی برای کنکور ارشد,
+ نوشته شده در ۱۹/۱/۱۳۹۰ساعت ۰۰:۴۶ توسط مشاوره تحصیلی برنامه ریزی درسی دسته : برنامه ریزی درسی نظر(0)